Dankzij de grote vorm en de grote opening van de William HMS karabiner kan deze verbonden worden aan verschillende elementen. Dankzij de peer-vorm kan men gebruik maken van een halve mastworp.
Specificaties:
- Voorzien van een Keylock-systeem om het ongewenst blijven vasthaken van de karabiner tijdens de handelingen te voorkomen
- Een rode indicator is zichtbaar wanneer de karabiner niet volledig vergrendeld is
- Garantie: 3 jaar
- Het nieuwe model van deze karabiner is voorzien van een "H-Profiel" . Het H-Profiel en het Key-Lock systeem vergroten het gebruiksgemak van deze karabiner. Tevens is het registratienummer beter beschermd tegen slijtage.
Deze karabiner is tevens verkrijgbaar met een Triact Lock- en Ball Lock sluiting (Petzl William - Triact Lock & Petzl William- Ball Lock).
Technische specificaties over dit product vindt u terug onder ''downloads''.
| Normering | EN 362 |
| Gewicht | 85 gramm |
| Type sluiting | Schraubensicherung |
| Weerstand (lengte-as) | 27 kN |
| Weerstand (breedte-as) | 8 kN |
| Weerstand (open snapper) | 8 kN |
| Opening snapper | 28 mm |
| Inclusief katrol | Nein |
| Vorm | HMS |
| Voorzien van registratienummer | Ja |
| Afmetingen | 115x76 mm |
| Referenznummern | M36A SL, M36A SLN |
Ist Ihre Frage nicht dabei?
Stellen Sie Ihre Frage hier, und wir melden uns so schnell wie möglich.
Hinterlassen Sie eine Produktbewertung
Haben Sie dieses Produkt und möchten Sie eine Bewertung abgeben?
