De Kong Twin Alu is een zwarte dubbele aluminium katrol voorzien van mobiele (beweegbare) flanken en aluminium wielen.
Door deze mobiele flanken kan het touw snel en eenvoudig om de katrollen worden gelegd.
Specificaties:
- Lengte: 141.5mm
- Breedte: 83.0mm
Meer informatie omtrent dit product vindt u terug onder "downloads".
Robuuste, dubbele katrol geschikt voor grote touwdiameters
Mobiele flanken maken het eenvoudig om het touw te de(installeren)
Voorzien van extra inbindpunt onderaan de katrol voor het creëren van takelsystemen
Niet uitgerust met een teruglooprem
| Normering | EN 12278 |
| Gewicht | 490 gramm |
| Maximale levensduur | Unbegrenzt |
| Garantie | 3 Jahr |
| Maximale gebruiksduur | Unbegrenzt |
| Geschikt voor | Seil (halbstatisch) |
| Diameter blokschijf | 50 mm |
| Type lager | Kugellager |
| Rendement | 96 % |
| Max gebruikslast katrol | 12.5 kN |
| Uitvoering katrol | Doppelt |
| Maximale touw diameter | 13 mm |
| Minimale touw diameter | 1 mm |
| Referenznummern | 82700NP00KK |
Ist Ihre Frage nicht dabei?
Stellen Sie Ihre Frage hier, und wir melden uns so schnell wie möglich.
Hinterlassen Sie eine Produktbewertung
Haben Sie dieses Produkt und möchten Sie eine Bewertung abgeben?
Kong Extra Roll
Preis
Lagerbestand
€ 40,95
SafetyPro Static 11mm
Preis
Lagerbestand
€ 2,50 € 1,65
Singing Rock Oval Steel
Preis
Lagerbestand
€ 7,95
Petzl Ascension
Preis
Lagerbestand
€ 56,95
SafetyPro Gearbag
Preis
Lagerbestand
€ 48,95 € 34,95
Beal Sling
Preis
Lagerbestand
€ 3,50
Petzl Newton Easyfit
Preis
Lagerbestand
€ 153,50
Kask Superplasma AQ
Preis
Lagerbestand
€ 65,95 € 57,50
Camp Retexo Rewind dubbel
Preis
Lagerbestand
€ 99,95
SafetyPro Ovalone - triact lock
Preis
Lagerbestand
€ 14,95
