De Petzl Nano Traxion is de kleinste katrol met teruglooprem binnen het assortiment van Petzl. Met een gewicht van slechts 53 gram, een rendement van 91% en de handige teruglooprem is dit een musthave voor ultracompacte takelsetjes en (touw)reddingen.
Specificaties:
- Gewicht: 53 gram
- Min. touwdiameter: 7 mm
- Max. touwdiameter: 11 mm
- Aluminium blokschijf met afgedichte kogellagers
- Diameter blokschijf: 18 mm
- Breeksterkte: 2 x 7,5 = 15 kN
- Breeksterkte teruglooprem: 4 kN
- Efficiëntie: 91%
Technische specificaties over dit product vindt u terug onder ''downloads''.
Ultracompacte en lichte katrol met hoog rendement (91%)
Voorzien van een optionele teruglooprem (geen lock functie), ideaal in een takel set of tijdens een redding
Door de afgesloten kogellagers loopt het touw soepel over de aluminium schijf
Door het extreem kleine formaat is het lastig om de Nano Traxion met handschoenen te bedienen
| Normering | EN 567 |
| Gewicht | 53 gramm |
| Maximale levensduur | Unbegrenzt |
| Garantie | 3 Jahr |
| Maximale gebruiksduur | Unbegrenzt |
| Diameter blokschijf | 18 mm |
| Type lager | Kugellager |
| Rendement | 91 % |
| Max gebruikslast katrol | 4 kN |
| Uitvoering katrol | Einzel |
| Maximale touw diameter | 11 mm |
| Minimale touw diameter | 7 mm |
| Referenznummern | P053AA00, P053AA01 |
Ist Ihre Frage nicht dabei?
Stellen Sie Ihre Frage hier, und wir melden uns so schnell wie möglich.
Hinterlassen Sie eine Produktbewertung
Haben Sie dieses Produkt und möchten Sie eine Bewertung abgeben?
Petzl Sm'D - Triact Lock
Preis
Lagerbestand
€ 17,95
Petzl Tibloc
Preis
Lagerbestand
€ 32,95
Beal Sling
Preis
Lagerbestand
€ 3,50
SafetyPro Static 10,5mm
Preis
Lagerbestand
€ 2,25 € 1,60
Petzl Jag System
Preis
Lagerbestand
€ 193,25
SafetyPro Gearbag
Preis
Lagerbestand
€ 48,95 € 34,95
Petzl Newton Easyfit
Preis
Lagerbestand
€ 153,50
Kask Superplasma AQ
Preis
Lagerbestand
€ 65,95 € 57,50
Camp Retexo Rewind dubbel
Preis
Lagerbestand
€ 99,95
SafetyPro Ovalone - triact lock
Preis
Lagerbestand
€ 14,95
