De Petzl Rescucender is een stijgklem met kam, eenvoudig in gebruik en ergonomisch, en kan gebruikt worden bij het takelen als tractiesysteem of teruglooprem.
- Openingspal voorzien van indicator voor niet-vergrendeling
- Materiaal: Aluminium, RVS en nylon
- Geschikt als stijgklem op touwen van 9 t/m 13mm
- Geschikt als instelapparaat voor lijnen van 10 t/m 13 mm
Technische specificaties over dit product vindt u terug onder ''Downloads''
Stijgklem met kam, welke tevens ingezet kan worden in takelsystemen
Uitgerust met een vergrendelingsindicator waardoor direct zichtbaar is wanneer de stijgklem niet goed is vergrendeld
Eenvoudig te openen om het touw op een willekeurige plek te installeren
Dankzij deze kam slipt de Rescucender bij een piekbelasting wat zorgt voor een reductie van de vrijkomende krachten
Niet gecertificeerd voor gebruik als valbeveiliging
| Normering | EN 12841-B, EN 567 |
| Gewicht | 260 gramm |
| Maximale levensduur | Unbegrenzt |
| Garantie | 3 Jahr |
| Maximale gebruiksduur | Unbegrenzt |
| Type stijgklem | Andere |
| Maximale touw diameter | 13 mm |
| Minimale touw diameter | 9 mm |
| Referenznummern | B50A |
Ist Ihre Frage nicht dabei?
Stellen Sie Ihre Frage hier, und wir melden uns so schnell wie möglich.
Hinterlassen Sie eine Produktbewertung
Haben Sie dieses Produkt und möchten Sie eine Bewertung abgeben?
SafetyPro Gearbag
Preis
Lagerbestand
€ 48,95 € 34,95
Beal Sling
Preis
Lagerbestand
€ 3,50
Petzl Newton Easyfit
Preis
Lagerbestand
€ 153,50
Kask Superplasma AQ
Preis
Lagerbestand
€ 65,95 € 57,50
Camp Retexo Rewind dubbel
Preis
Lagerbestand
€ 99,95
SafetyPro Ovalone - triact lock
Preis
Lagerbestand
€ 14,95
