De Petzl Rollclip Z is een karabiner voorzien van geïntegreerde katrol met de opening van de snapper aan de andere kant van de katrol, hierdoor is de Rollclip makkelijker te installeren op diverse apparaten.
Specificaties:
- Leverbaar met triact-lock of screw-lock sluiting
- Gewicht:
Triact-lock: 110 gram
Screw-lock: 105 gram
Aluminium karabiner inclusief katrol
Multifunctioneel inzetbaar in takelsystemen, als omleidpunt bij Rope Access of voor een korte opklim op touw
Verkrijgbaar met een Triact Lock- of Screw Lock sluiting
Geschikt voor gebruik in combinatie met verschillende type stijgklemmen
Door de geïntegreerde katrol iets groter en zwaarder dan een reguliere karabiner
| Normering | EN 12278, EN 362 |
| Gewicht | 110 gramm |
| Maximale levensduur | Unbegrenzt |
| Garantie | 3 Jahr |
| Maximale gebruiksduur | Unbegrenzt |
| Geschikt voor | Seil (halbstatisch) |
| Type sluiting | Dreifachschloss |
| Weerstand (lengte-as) | 20 kN |
| Weerstand (breedte-as) | 8 kN |
| Weerstand (open snapper) | 7 kN |
| Opening snapper | 20 mm |
| Inclusief katrol | Ja |
| Vorm | Andere |
| Voorzien van registratienummer | Ja |
| Diameter blokschijf | 18 |
| Type lager | Kugellager |
| Rendement | 85 |
| Max gebruikslast katrol | 4 kN |
| Uitvoering katrol | Einzel |
| Maximale touw diameter | 13 mm |
| Minimale touw diameter | 7 mm |
| Referenznummern | P75 SL, P75 TL |
Ist Ihre Frage nicht dabei?
Stellen Sie Ihre Frage hier, und wir melden uns so schnell wie möglich.
Hinterlassen Sie eine Produktbewertung
Haben Sie dieses Produkt und möchten Sie eine Bewertung abgeben?
SafetyPro Gearbag
Preis
Lagerbestand
€ 48,95 € 34,95
Beal Sling
Preis
Lagerbestand
€ 3,50
Petzl Newton Easyfit
Preis
Lagerbestand
€ 153,50
Kask Superplasma AQ
Preis
Lagerbestand
€ 65,95 € 57,50
Camp Retexo Rewind dubbel
Preis
Lagerbestand
€ 99,95
SafetyPro Ovalone - triact lock
Preis
Lagerbestand
€ 14,95
