Deze dubbele katrol is speciaal ontworpen om horizontale verplaatsingen mogelijk te maken op (horizontaal) gespannen touw.
- De aluminium blokschijven zijn gemonteerd op een zelfoliënde lager om een goed rendement te verzekeren
- Kan tot 3 karabiners ontvangen, wat het uitvoeren van complexe handelingen vergemakkelijkt
- Breeksterkte: 24kN
Technische specificaties over dit product vindt u terug onder ''Downloads''
Dubbele katrol ontworpen voor verplaatsingen op touw
Kan tot 3 karabiners ontvangen, wat het uitvoeren van complexe handelingen vergemakkelijkt
Niet geschikt voor gebruik op staalkabel, enkel touw
De aslagers zorgen voor een lagere efficiëntie van deze katrol t.o.v. de Tandem Speed katrol met kogellagers
| Normering | EN 12278 |
| Gewicht | 195 gramm |
| Maximale levensduur | Unbegrenzt |
| Garantie | 3 Jahr |
| Maximale gebruiksduur | Unbegrenzt |
| Geschikt voor | Seil (halbstatisch) |
| Diameter blokschijf | 21 mm |
| Type lager | Aschenbecher |
| Rendement | 71 % |
| Max gebruikslast katrol | 10 kN |
| Uitvoering katrol | Doppelt |
| Maximale touw diameter | 13 mm |
| Minimale touw diameter | 1 mm |
| Referenznummern | P21 |
Ist Ihre Frage nicht dabei?
Stellen Sie Ihre Frage hier, und wir melden uns so schnell wie möglich.
Hinterlassen Sie eine Produktbewertung
Haben Sie dieses Produkt und möchten Sie eine Bewertung abgeben?
SafetyPro Gearbag
Preis
Lagerbestand
€ 48,95 € 34,95
Beal Sling
Preis
Lagerbestand
€ 3,50
Petzl Newton Easyfit
Preis
Lagerbestand
€ 153,50
Kask Superplasma AQ
Preis
Lagerbestand
€ 65,95 € 57,50
Camp Retexo Rewind dubbel
Preis
Lagerbestand
€ 99,95
SafetyPro Ovalone - triact lock
Preis
Lagerbestand
€ 14,95
