Deze dubbele katrol is speciaal ontworpen om horizontale verplaatsingen mogelijk te maken op (horizontaal) gespannen kabel én touw.
- Blokschijven in roestvrij staal, extra bestand tegen slijtage
- Blokschijven zijn gemonteerd op een waterdichte kogellager om een uitstekend rendement te verzekeren
- Kan tot 3 karabiners ontvangen, wat het uitvoeren van complexe handelingen vergemakkelijkt
- Maximum toelaatbare snelheid: 20m/s
- Geschikt voor touwen met een diameter tot 13mm
- Geschikt voor kabels met een diameter tot 12mm
Technische specificaties over dit product vindt u terug onder ''Downloads''
Dubbele katrol ontworpen voor verplaatsingen op touw én staalkabel
Waterdichte kogellagers zorgen voor een hoog rendement / efficiëntie
Kan tot 3 karabiners ontvangen, wat het uitvoeren van complexe handelingen vergemakkelijkt
Voor enkele toepassingen kan deze katrol door de kogellagers té snel gaan
Het maken van een veilige tokkelbaan vereist kennis en ervaring
| Normering | EN 12278 |
| Gewicht | 258 gramm |
| Maximale levensduur | Unbegrenzt |
| Garantie | 3 Jahr |
| Maximale gebruiksduur | Unbegrenzt |
| Geschikt voor | Stahlkabel und Seil (halbstatisch) |
| Diameter blokschijf | 27,5 mm |
| Type lager | Kugellager |
| Rendement | 95 % |
| Max gebruikslast katrol | 10 kN |
| Uitvoering katrol | Doppelt |
| Maximale touw diameter | 13 mm |
| Minimale touw diameter | 1 mm |
| Referenznummern | P21 SPE |
Ist Ihre Frage nicht dabei?
Stellen Sie Ihre Frage hier, und wir melden uns so schnell wie möglich.
Hinterlassen Sie eine Produktbewertung
Haben Sie dieses Produkt und möchten Sie eine Bewertung abgeben?
SafetyPro Gearbag
Preis
Lagerbestand
€ 48,95 € 34,95
Beal Sling
Preis
Lagerbestand
€ 3,50
Petzl Newton Easyfit
Preis
Lagerbestand
€ 153,50
Kask Superplasma AQ
Preis
Lagerbestand
€ 65,95 € 57,50
Camp Retexo Rewind dubbel
Preis
Lagerbestand
€ 99,95
SafetyPro Ovalone - triact lock
Preis
Lagerbestand
€ 14,95
