De specifieke flanken van deze lichte dubbele prusik katrol zijn aangepast voor het gebruik van een zelfblokkerende prusik knoop in systemen met teruglooprem.
- Voorzien van dubbele katrolfunctie
- De blokkeerschijf is gemonteerd op een waterdicht kogellager om een uitstekend rendement te verzekeren
- Voorzien van extra inbindpunt voor het realiseren van verschillende soorten complexe takelsystemen
- Kan tot 3 karabiners ontvangen wat het uitvoeren van complexe handelingen vergemakkelijkt
Technische specificaties over dit product vindt u terug onder ''Downloads''
Grote, dubbele katrol voor intensief gebruik en complexe toepassingen
De mobiele flanken vergemakkelijken het installeren van touwen
Voorzien van extra inbindpunt onderaan de katrol om takelsystemen te kunnen installeren
Biedt ruimte voor maximaal 3 karabiners wat wenselijk kan zijn bij complexe toepassingen en/of takelsystemen
Waterdichte kogellagers zorgen voor een hoog rendement / efficiëntie
Niet voorzien van teruglooprem
| Normering | EN 12278 |
| Gewicht | 450 gramm |
| Maximale levensduur | Unbegrenzt |
| Garantie | 3 Jahr |
| Maximale gebruiksduur | Unbegrenzt |
| Geschikt voor | Seil (halbstatisch) |
| Diameter blokschijf | 51 mm |
| Type lager | Kugellager |
| Rendement | 97 % |
| Max gebruikslast katrol | 12 kN |
| Uitvoering katrol | Doppelt |
| Maximale touw diameter | 13 mm |
| Minimale touw diameter | 7 mm |
| Referenznummern | P65A |
Ist Ihre Frage nicht dabei?
Stellen Sie Ihre Frage hier, und wir melden uns so schnell wie möglich.
Hinterlassen Sie eine Produktbewertung
Haben Sie dieses Produkt und möchten Sie eine Bewertung abgeben?
SafetyPro Gearbag
Preis
Lagerbestand
€ 48,95 € 34,95
Beal Sling
Preis
Lagerbestand
€ 3,50
Petzl Newton Easyfit
Preis
Lagerbestand
€ 153,50
Kask Superplasma AQ
Preis
Lagerbestand
€ 65,95 € 57,50
Camp Retexo Rewind dubbel
Preis
Lagerbestand
€ 99,95
SafetyPro Ovalone - triact lock
Preis
Lagerbestand
€ 14,95
