Dankzij de grote vorm en de grote opening van de William HMS arabiner kan deze verbonden worden aan verschillende elementen. Dankzij de peer-vorm kan men gebruik maken van een halve mastworp.
- Voorzien van een Keylock-systeem om het ongewenst blijven vasthaken van de karabiner tijdens de handelingen te voorkomen
- Garantie: 3 jaar
- Deze karabiner is voorzien van een "H-Profiel" . Het H-Profiel en het Key-Lock systeem vergroten het gebruiksgemak van deze karabiner. Tevens is het registratienummer beter beschermd tegen slijtage.
Deze karabiner is tevens verkrijgbaar met een Triact Lock- en Screw Lock sluiting (Petzl William - Triact Lock & Petzl William - Screw Lock) en in een volledig zwarte uitvoering (Petzl William Zwart - Triact Lock en Screw-Lock).
Technische specificaties over dit product vindt u terug onder ''Downloads''
| Normering | EN 12275, EN 362 |
| Gewicht | 90 gramm |
| Type sluiting | Kugelschloss |
| Weerstand (lengte-as) | 27 kN |
| Weerstand (breedte-as) | 8 kN |
| Weerstand (open snapper) | 8 kN |
| Opening snapper | 27 mm |
| Inclusief katrol | Nein |
| Vorm | HMS |
| Voorzien van registratienummer | Ja |
| Afmetingen | 115x76 mm |
| Meest verkocht | Bestseller |
| Referenznummern | M36A BL, M36A BLY |
Ist Ihre Frage nicht dabei?
Stellen Sie Ihre Frage hier, und wir melden uns so schnell wie möglich.
Hinterlassen Sie eine Produktbewertung
Haben Sie dieses Produkt und möchten Sie eine Bewertung abgeben?
