De Rock Exotica Omni Block 1.5 double is een dubbele katrol zonder teruglooprem. Beide flanken zijn veilig te openen en te sluiten, zelfs terwijl de katrol reeds opgehangen is. Ook beschikt de katrol over een geïntegreerde swivel waardoor de katrol kan draaien en een extra verbindingspunt aan de onderzijde. Door het extra verbindingspunt is het mogelijk om verschillende soorten complexe takelsystemen te creëren.
- Geïntegreerde swivel
- Twee mobiele flanken
- Extra verbindingspunt
- Lengte: 163mm
- Hoogte: 63mm
Uitgebreide technische specificaties van de Rock Exotica Omni Block 1.5 Double vindt u terug onderaan deze pagina bij het kopje Downloads.
| Normering | EN 12278 |
| Gewicht | 411 gramm |
| Maximale levensduur | Unbegrenzt |
| Garantie | 3 Jahr |
| Maximale gebruiksduur | Unbegrenzt |
| Geschikt voor | Seil (halbstatisch) |
| Diameter blokschijf | 38 mm |
| Type lager | Aschenbecher |
| Max gebruikslast katrol | 8 kN |
| Uitvoering katrol | Doppelt |
| Maximale touw diameter | 13 mm |
| Minimale touw diameter | 1 mm |
| Referenznummern | ROCK-P51-D, ROCK-P51-D-B |
Ist Ihre Frage nicht dabei?
Stellen Sie Ihre Frage hier, und wir melden uns so schnell wie möglich.
Hinterlassen Sie eine Produktbewertung
Haben Sie dieses Produkt und möchten Sie eine Bewertung abgeben?
